Kampanyalar

Birçok farklı sektörden, ülkenin önde gelen markalarıyla yaptıklarımız işbirlikleri hız kesemeden devam ediyor. Beyoğlu Sineması ve 1989’a destek olan, kurulduğumuz günden bu yana birlikte daha güçlü hissettiğimiz tüm işbirlikçilerimize teşekkür ederiz.

İşbirliklerimiz

 

Altyazı Dergisi İşbirlikleri
Altyazı Dergisi 

Altyazı Dergisi işbirliğiyle, abonelerimize Ali Deniz Şensöz ile online “Film Dilinin Evrimi” seminerine katılım hakkı sunduk. Altyazı Dergisi’yle yaptığımız işbirlikleri devam etmektedir. 

 
Can Yayınları 

Türkiye’nin en kıymetli yayın evlerinden Can Yayınları işbirliğiyle 1989’a abone olan üyelerimiz arasından 10 üyemize “Yalan Yıllar”, “Yaz Ortasında Ölüm” ve “Mara ile Dann” kitaplarından hazırladığımız seti hediye ettik. Can Yayınları’yla yaptığımız işbirlikleri devam etmektedir. 

İthaki Yayınları

Türkiye’nin en kıymetli yayın evlerinden İthaki Yayınları işbirliğiyle 1989’a abone olan üyelerimiz arasından 5 üyemize beyazperdeye de uyarlanan Dune kitabını hediye ettik. İthaki Yayınları’yla yaptığımız işbirlikleri devam etmektedir. 

WWF

Dünya Doğayı Koruma Vakfı, doğanın zarar görmesini durdurmayı ve verilen zararları onarmayı amaçlayan uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur. Dünya Doğayı Koruma Vakfı ile yaptığımız işbirliyiğle 1989’a abone olan üyelerimiz arasından 3 üyemize vakfın ürünlerinden hediye ettik. Dünya Doğayı Koruma Vakfı’yla yaptığımız işbirlikleri devam etmektedir.