Gazete

1989 Gazete, Beyoğlu Sineması ekibi tarafından hazırlanan ve mail üzerinden gönderilen bir dijital bültendir.

Haftalık sinema gazetesi olarak tasarladığımız bu bültenle hem bütün dünyayı etkileyen salgın günlerinde sektörün kaydını tutmak hem de farklı bir mecradan sinema kültürünün parçası olmaya devam etmeyi amaçlıyoruz. Beyoğlu Sineması ve sinema gündemine dair hazırlanmış özgün içerikler, sinema sektörünün önemli isimleri tarafından kaleme alınmış sinema anıları, filmlerle ilgili yorumlar, sinema haberleri ve çok daha fazlasını içeren 1989 Gazete’de sinema yazarlarından yönetmenlere, yapımcılardan oyunculara kadar sektörden birçok ismin yazıları yer alıyor.

1989 Gazete Nedir?

1989, Beyoğlu Sineması ekibi tarafından hazırlanan ve haftalık olarak mail üzerinden gönderilen bir bültendir. Sinemanın kuruluş yılını temsilen 1989 sinema kulübünün ilk parçası olan ve haftalık sinema gazetesi olarak tasarlanan bu gazeteyle farklı bir mecradan sinema kültürünün parçası olmaya devam etmek amaçlanmaktadır.

1989 Gazete’de Neler Var?

Beyoğlu Sineması ve sinema gündemine dair hazırlanmış özgün içerikler, sinema sektörünün önemli isimleri tarafından kaleme alınmış sinema anıları, filmlerle ilgili yorumlar, sinema haberleri ve daha fazlası 1989’da olacak. Üye olduğunuz tarihten itibaren her pazartesi 1989 Gazete’nin yeni sayısı mailinize gönderilecektir.

1989 Gazeteye Nasıl Ulaşacağım?

1989’a abone olduğunuz tarihten itibaren her pazartesi 1989 Gazete’nin yeni sayısı üyelik işlemini gerçekleştirdiğiniz mail adresinize gönderilecektir.

1989 Gazeteye Nasıl Abone Olabilirim?

1989 Gazete’ye abone olmak için, 1989’a üye olmanız yeterlidir. Üye olduğunuz tarihten itibaren her pazartesi 1989 Gazete’nin yeni sayısı mailinize gönderilecektir.